1. Galaxy watch active 2 teszt 1
  2. Galaxy watch active 2 teszt teljes

Az óraszámlapok mennyisége sem hagy maga után kívánnivalót, persze a legtöbb jó óralap pénzbe kerül (pár száz Ft) – de mindenkinek javaslom a Facer alkalmazás használatát, ahol kis utánajárással elég jó óralapokat lehet bezsákolni teljesen ingyen ( saját kedvenceim). Másik megoldás amivel eddig cirka 15 ezret spóroltam az a kuponok használata. Na nem úgy kell elképzelni, hogy soccer mom stílusban odagörnyed az ember a konyhaasztal fölé és össznépileg újságokat darabol szét; digitális korszak, digitális kuponok. Kedvenc gyűjtőhelyem erre egy Telegram csoport, ahol a készítők osztják a kuponokat újdonsült óralapjaikhoz. Ezek darabonként átlag 3-400 Ft-ba kerülnének, a kuponok viszont 100%-os kedvezményt adnak, tehát teljesen ingyen megkapjuk őket, örökbe. E megoldás előnye, hogy a Samsung féle ökoszisztémán belül maradunk, a Wear programból vásárolunk, így nem kell külön alkalmazással foglalkozni csak azzal, ami már egyébként is a telefonon van az óra használata miatt. Kedvenc gyűjtőhelyem erre egy Telegram csoport, ahol a készítők osztják a kuponokat újdonsült óralapjaikhoz.

Galaxy watch active 2 teszt 1

galaxy watch active 2 teszt 2

Én próbáltam a lehetőségekhez mérten navigálni vele erre egyébként a HereWe Go alkalmazás javasolt. Ezzel akár gyalogosan, biciklivel vagy túrázáshoz is tervezhetünk útvonalat. Utóbbi kettő mondjuk nem mondható el a Google Maps-ről. Viszont nagyon pontosan talál jelet és tartja akár a Budapesti betondzsungel kellős közepén is. Van NFC is, amit itthon viszonylag semennyire sem tudunk kihasználni. Sajnos a Samsung Pay még mindig nem működik az országban. De ha egyszer fog, akkor Paypass terminálokat majd használhatunk fizetésre. Sajnos az MST emuláció nem lehetséges rajta, így arról le kell mondani, ha esetleg olyan helyen járunk, ahol van Samsung Pay, de a terminal előttünk csak normál kártyákat fogad el. Ez meghagyták a Galaxy Watchnak és a társainak. Értékelés Egy furcsa termék a Galaxy Watch Active 2. Kezdve onnan, hogy sokkal divatosabbnak próbál tűnni, mint a korábbi modellek, mégis mint Active modell árulja a Samsung, szerintem semmivel nem néz ki jobban aktívkodásra szánt készüléknek, mint a régebbiek.

  1. Második világháborús filmek német szemszögből
  2. Az elnök emberei
  3. Briliáns barátnőm teljes film magyarul
  4. Horvát kuna árfolyam exclusive change
  5. Szőrtelenítés 12 évesen? | nlc
  6. Samsung Galaxy Watch Active 2 – Tesztkörnyezet
  7. A hangya és a darázs online store
  8. Galaxy watch active 2 teszt teljes
  9. Canesten gyno 100 mg hüvelytabletta ára
  10. Galaxy watch active 2 teszt 2018
  11. ᐅ Nyitva tartások Gyógytorna | Dr. Veress Endre utca 2., 7632 Pécs

Ez pedig egy pillanat alatt felismeri az órát és miután összepárosodtak, indulhat is a használat. Ezek után az óra képes rögzíteni az aktivitásainkat, élettani adatainkat, mint például a pulzusunk, de emellett EKG funkciókkal is rendelkezni fog. Azért csak fog, mert ezt a szolgáltatást még engedélyeztetnie kell a koreai cégnek, de ezek után csak be kell kapcsolnia egy frissítéssel, a hardver ugyanis már képes erre. A rendszer lelke egyébként egy 1, 15 GHz-es processzor, amit 0, 75GB RAM és 4GB memória támogat. Ezek minden típusban ugyanakkorák, a kisebbekben is. Akkumulátor Az egész napos folyamatos pulzusmérés és egy kis üzenetnézegetés mellett a nagyobbik Watch Active 2 a maga 340 mAh-s akkujával legfeljebb 3, de inkább 2 napot bír ki egy töltéssel. Ez az okosórák közt a középmezőnybe eléd, de például a legnagyobb konkurens Apple Watch-ra köröket ver még a kisebbik Samsung is a maga 247 mAh-s akkujával, ami még mindig kibír két napot. Kinek ajánljuk: – Aki megbízható, jó okosórát keres.

Galaxy watch active 2 teszt teljes

15Ghz-en fut – a szoftver meghajtásához abszolút ideális. Az LTE változatok annyiban térnek el, hogy az óra tokozása acél, kezelnek e-simet és 1. 5GB RAM-ból gazdálkodhatnak. Mindenki döntse el a fentiek megérik-e a felárat (ami sajnos nem is olyan kevés). Karcolódás szempontjából az eszköz jól vizsgázott az elmúlt hónapok során, nincs rajta semmilyen sérülés persze nem is viszem minden másnap a kavicsbányába. Kis odafigyeléssel tehát megspórolhatjuk a különféle fóliák és tokok beszerzését, amik véleményem szerint sajnos minden esetben többé vagy kevésbé ugyan, de csorbítják a felhasználói élményt és az alap dizájnból is sokat elvesznek. Szoftver Az órán a Samsung féle Tizen rendszer fut ami sok tekintetben más ugyan mint a Google féle Wear OS, de lévén mindkét esetben óráról van szó, a dizájnerek és OS írók fejében ugyanazok a lehetőségek és megkötések jelentek meg a fejlesztés során. Ez azt jelenti, hogy itt is áttekinthető és egyszerű az óra használata, a digitális lünettával pedig a kijelző szélét körbesimogatva is tudunk navigálni.

Ez meglepően jól működik. De a lényeg hogy ettől kisebb a kijelző, mint lehetne. A 44mm-es készülék előlapján, ha lehetett volna ez az értintés érzékelő réteg egy picit keskenyebb, akkor akár elférne rajta egy 1. 5/1. 6-os kijelző is. A méretek a következők. 44x44x10. 9 a nagy óránál, míg 40x40x10. 9 a kicsinél. A súly és a relatíve kis méretek miatt egyik esetben sem vesszük észre, hogy rajtunk van, szóval ajánlott jobban vigyázni magunkra és a karunkon lévő órára ilyen helyzetben. A kijelzőt takaró üveglap a Corning gyárából érkezett, és minden variáció esetén a specifikusan viselhető eszközökhöz fejlesztett Gorilla Glass DX+. Amire mindenképpen ajánlott figyelni, hogy a kijelző méretével egyenesen arányos a szíj hossza. Ez egyészen konkrétan azt jelenti, hogy a kicsi órát nagyobb csuklójú embereknek nem javasolt viselni, mert nem fogják tudni bekapcsolni. Nekem általában bajom is szokott lenni ezekkel. Nem különben a 40mm-es Active-nál. Ugyan itt elég hosszú volt a szíj, hogy be tudjam csatolni a karomon, de ahhoz már nem, hogy kényelmesen tudjam viselni akár egész nap.

E megoldás előnye, hogy a Samsung féle ökoszisztémán belül maradunk, a Wear programból vásárolunk, így nem kell külön alkalmazással foglalkozni csak azzal, ami már egyébként is a telefonon van az óra használata miatt. Az óra saját stílusunkra szabásának persze csak egyik eleme az óralap; a szíjak tekintetében is érdemes körülnézni. Tehetjük azt akár itthon, hazai boltokban, hisz az óra szabványos 20mm-es szíjakat képes fogadni. A lehetőségek tárháza viszont kitágul (a pénztárca pedig kisebbre záródik) ha körülnézünk mondjuk Aliexpressen. Nagy számban fogunk találni fém, bőr vagy akár szövet hatású szíjakat potom összegekért. Nekem például most ez a kedvencem az 1000 Ft alatti kategóriában (ha bővebben olvasnál róla több képpel akkor erre tessék). Maga a hardver egyébként teljesen korrekt, nekem a 44mm-es alumínium verzió van ezüst színben. Ebbe 360 x 360 pixel felbontású és 1. 4 inches méretű SAMOLED kijelző került ami alatt Exynos 9110 SoC és 768MB RAM szolgálja ki az igényeket. A processzor 2 magos és 1.

galaxy watch active 2 teszt 2019 galaxy watch active 2 teszt youtube

A Samsung nemrégiben bemutatta az okosóráinak legújabb generációját a Galaxy Watch Active 2-es szériát, mely két méretben, két anyagból és összesen négy színvariációban kapható, ami azt jelenti, hogy a különböző szíjakat is számítva elég komoly dilemmába keveredhetünk, ha ki akarjuk választani a sajátunkat. Szerencsére a Samsung ezt megoldotta helyettünk és küldött nekünk egy kicsi, acél ezüst, valamint egy nagy alu ezüst modellt egy rövid teszt erejéig. Csomagolás, tulajdonságok Az órák csomagolása a Samsungtól már megszokott igényességet mutatja. Fehér papírdobozaik okosan megtervezettek, nem tartalmaznak műanyag alkatrészeket, egyszóval egy nagy piros pont az első találkozásért. A dobozokat kibontva előkerülnek az órák. Mi most elsősorban a nagyobbikkal fogunk foglalkozni, mert az a méret (44mm) volt az, ami jobban passzolt hozzánk, így azt hordtuk egy hétig. Ez a nagyobbik történetesen egy alu modell volt, kellemes, matt ezüst színben, szürke szilikon szíjjal, ami azt jelenti, hogy sportos és elegánsabb viselethez is egész jól passzolt, utóbbi az óra letisztult vonalvezetésének volt inkább köszönhető.